Підсумкове засідання науково-методичної ради БМАНУМ

prev next

 

4 травня 2016 року у Буковинській Малій академії наук учнівської молоді відбулося розширене засідання науково-методичної ради, на яке було запрошено методистів РМК (ММК) відповідальних за роботу з обдарованою молоддю та науковці Чернівецького  національного університету імені Юрія Федьковича. З вітальним словом до присутніх звернулась начальник управління освіти і науки Департаменту Сакрієр Оксана Леонідівна.

Доповідь директора БМАНУМ Тріски Марії Костянтинівни базувалась на аналізі та підведенні підсумків роботи з обдарованою молоддю впродовж 2015/2016 навчального року. Докладніше Марія Костянтинівна розповіла про результати участі ЗНЗ області у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та успіхи команди буковинців у його фіналі. Учасники засідання дружно раділи і пишалися своїми вихованцями, впізнаючи їх обличчя на слайдах презентації, яка супроводжувала доповідь керівника БМАНУМ.

На науково-методичній раді були оголошені результати ІІ заочного конкурсу-огляду наукових товариств (об’єднань) учнів області, основною метою якого є виявлення та підтримка кращих наукових товариств (об’єднань) учнів щодо організації роботи з обдарованою молоддю, популяризації досвіду та їх результатів. Впродовж січня - квітня 2016 року на конкурс надіслано 14 узагальнених матеріалів ЗНЗ та шкіл нового типу області. Журі відзначило глибину та системність ефективної діяльності закладів з обдарованою молоддю,  відзначило  оригінальність, самобутність та наявність «педагогічних родзинок» у більшості представлених матеріалів. При визначенні переможців особливо враховувалися результати участі учнів закладів у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та у міжнародних конкурсах за останні 2 роки.

Найкращими серед навчальних закладів нового типу були визнані конкурсні матеріали Наукового товариства учнів «Логос» Чернівецької гімназії № 5; серед ЗНЗ області – матеріали Наукового товариства «Інтелект» Старожадівського НВК Сторожинецького району. Окремо відзначено міжшкільне наукове товариство Путильської гімназії, на базі якої успішно працює філія БМАНУМ. Учасники конкурсу були нагороджені дипломами, а переможці – призами.

Представники закладів-переможців активно ділилися досвідом організації наукових товариств та формами роботи з талановитою молоддю.

Живе й емоційне спілкування методистів РМК (ММК) та науковців ЧНУ імені Юрія Федьковича виразило зацікавленість обох сторін у співпраці з обдарованими дітьми з метою підтримки їх перших кроків у науці.

Підсумком науково-методичної ради стали прийняті рекомендації щодо вдосконалення організації науково-дослідницької роботи у ЗНЗ області.

 

Фотогалерея

foto
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, 2024 р.
Всi фото more

Опитування

Щоб на вашу думку потрібно змінити в навчальному процесі Малої академії?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН