Урочисте відкриття нового навчального року в БМАНУМ

prev next

26 жовтня відбулися онлайн-урочистості з нагоди посвяти в слухачі Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.

Відкрила урочистості Гринюк Оксана Іванівна,заступник директора Департаменту освіти і науки – начальник управління освіти та цифрової трансформації, зазначивши зацікавленість учнівської молоді до навчання у Буковинській Малій академії та привітала майбутніх науковців з новим навчальним роком.

З вітальними словами до першокурсників Буковинської Малої академії наук звернувся Саміла Андрій Петрович,президент Буковинської Малої академії наук, проректор з наукової роботи ЧНУ ім. Юрія Федьковича, професор, доктор технічних наук.Андрій Петрович відзначив, що сьогоднішні першокурсники – це наші майбутні конструктори та інженери, програмісти та фізики, яких надзвичайно потребує Україна в сучасних умовах.Президент БМАНУМ побажав всім міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань. Дика Олена Іванівна, в.о. директора БМАНУМ, звернулася до нових МАНівців з напутніми словами, відзначивши високу результативність БМАНУМ на всеукраїнських та міжнародних конкурсах та зауважила, що в Україні для того, щоб займатися науково-дослідницькою діяльністю достатньо лише бажання. Від науковців БМАНУМ до слухачів зі словами вітань звернувся Халавка Юрій Богданович-завідувач кафедри хімії та експертизи харчової продукції, доцент, доктор хімічних наук, який звернув увагу на те, що випускники БМАНУМ – це, здебільшого, люди, які вміють досягати успіху в житті.

Своїм досвідом навчання в БМАНУМ з першокурсниками поділився випускник БМАНУМ-2023, нині вже студент Вроцлавського університету банківської справи, трикратний призер ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів в секціях «Українська література» та «Історія України» Горбан Олександр. Він зауважив, що навчання в Академії та спілкування з кращими науковцями та вчителями області є важливим досвідом у визначенні майбутньої професії і реалізації своїх потенційних задатків.

Всі учасники онлайн-свята побажали першокурсникам збагачувати свій інтелектуальний потенціал, шанувати і примножувати славні традиції академії та щоб роки навчання в БМАНУМ подарували безліч можливостей проявити свої здібності і таланти.

  Дивитись можна тутhttps://www.youtube.com/watch?v=KPwFZEoNBVM  

                Заступник директора                                 Василькова М.М.

Фотогалерея

foto
Міжнародний день числа Пі
Всi фото more

Опитування

Щоб на вашу думку потрібно змінити в навчальному процесі Малої академії?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН