Посвята в слухачі БМАНУМ - 2021

prev next

12 жовтня відбулися урочистості з нагоди посвяти в слухачі Буковинської Малої академії наук учнівської молоді. Традиційно наші урочистості відбуваються у величній Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, але вже другий рік поспіль в зв’язку з карантинними обмеженнями посвята проводиться в онлайн режимі.

          Відкрив урочистості Петро Фочук, президент Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, професор, доктор хімічних наук. 

      З вітальними словами до слухачів Буковинської Малої академії наук звернулася Оксана Гринюк, заступник директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації – начальник управління освіти та цифрової трансформації. Оксана Іванівна відзначила високу результативність БМАНУМ навсеукраїнських конкурсах, зацікавленість учнівської молоді до навчання у Буковинській Малій академії та привітала слухачів і науково-педагогічних працівників з новим навчальним роком. Марія Тріска, директор БМАНУМ, звернулася до нових МАНівців з напутнімисловами, побажала всім міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертепрагнення до нових знань. Від науковців БМАНУМдо слухачів зі словами вітань звернулась Лариса Маркуляк – керівник відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, доцент кафедри української літератури Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, кандидат філологічних наук.

         Родзинкою свята стали нагородження призерів ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів 2020-2021 навчального року медалями та дипломами Національного центру «Мала академія наук України» та вітання від філій БМАНУМ, а саме Кіцманської гімназії та Колінковецького ліцею.

         Своїм досвідом навчання в БМАНУМ з першокурсниками поділилися випускник БМАНУМ-2021,  нині вже студент І курсу Інституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, призер II та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів БМАНУМ, лауреат стипендії Президента України Шарлай Олександр та слухачка ІІІ рівня математичного відділення Буковинської Малої академії наук, президент учнівського самоврядування – Мотрюк Маріанна. Вони зауважили, що навчання в Академії та спілкування з кращими науковцями та вчителями області є важливим досвідом у визначенні майбутньої професії та реалізації своїх потенційних задатків.

         Всі учасники онлайн-свята побажали першокурсникам, щоб цей навчальний рік подарував безліч можливостей проявити свої здібності і таланти, щоб роки навчання в БМАНУМ стали часом інтелектуального росту, становлення особистості, розкриття творчого потенціалу, часом яскравих вражень, що будуть супроводжувати все життя.

 

Фотогалерея

foto
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, 2024 р.
Всi фото more

Опитування

Щоб на вашу думку потрібно змінити в навчальному процесі Малої академії?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН