Буковинська Мала академія наук святкує 10-річчя!!!

prev next

В кінці січня 2021 року Буковинській Малій академії наук учнівської молоді виповнюється 10 років! За ними стоїть праця великої кількості людей, яка переростає у безупинний творчий процес, тісну взаємодію його ключових осіб: наставника і вихованця, вчителя і учня, наукового керівника і слухача, їх спільне прагнення до пізнання нового, але такого цікавого, багатогранного і прекрасного.

У вересні 2010 року за рішенням сесії Чернівецької обласної ради було створено окремий Комунальний обласний позашкільний навчальний заклад «Буковинська Мала академія наук учнівської молоді», а зареєстровано 16 листопада 2010 року, Статут затверджено розпорядженням голови Чернівецької обласної ради №399 від 24 грудня 2010 року. Урочисте відкриття закладу відбулося у січні 2011 року. Директором закладу призначено Тріску Марію Костянтинівну.

Впродовж навчального рокуслухачі активно відвідують навчальні заняття і проявляють все більше інтересу до цікавих зустрічей з викладачами. Підтвердженням цьому є майстерність науково-педагогічних працівників, їх бажання зробити навчальні заняття цікавими, насиченими, змістовними. Вони є тими провідниками освіти, хто долучає до книги і досліджень, надихає на експерименти і мандри, є старшими друзями і надійними порадниками, кому наші учні вдячні за життєві перемоги.

Щиро вітаємо вчителів, науковців Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича та Буковинського державного медичного університету, слухачів, випускників, адміністрацію БМАНУМ з прекрасною ювілейною датою - 10-річчям!

Колектив науково-педагогічних працівників — справжня гордість Буковинської Малої академії. Тож бажаємо їм, в першу чергу, - здоров'я, щоб незважаючи на різні життєві обставини, продовжували працювати на благо розвитку та виховання підростаючого покоління. Нехай Ваш досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал у справі підготовки фахівців та виховання молоді і надалі служать зміцненням нашої держави. Бажаємо бути захопленими своєю справою, нехай кожен день приносить нові відкриття, а наукові ідеї знаходять дорогу до сердець юних слухачів.

Слухачі БМАНУМ всі ці роки були переможцями різних конкурсів, олімпіад, конференцій на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Теперішнім слухачам хочемо побажати й надалі з таким же успіхом продовжувати традиції випускників БМАНУМ і не здаватися перед труднощами! Перемагайте, шукайте себе та підкорюйте нові вершини!

Фотогалерея

foto
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, 2024 р.
Всi фото more

Опитування

Щоб на вашу думку потрібно змінити в навчальному процесі Малої академії?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН