ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді

prev next

У цьому році  ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань проходить впродовж двох днів.  10 лютого 2018 року на базі закладів освіти м. Чернівців організовано захист наукових робіт у 15 секціях  наукових відділеннях  історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства (Чернівецький ліцей №2), у 9 секціях відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1),  та у 13 секціях наукових відділень хімії і біології, екології та аграрних наук  (Чернівецька гімназія №5, Буковинський державний медичний університет). На заочне рецензування у цих наукових відділеннях подано 289 робіт.

11  лютого 2018  року на базі  Чернівецького  ліцею №1 конкурс   проводиться у 10 секціях наукових відділень математики, фізики та  астрономії, економіки, комп’ютерних та технічних наук. Рецензовано 50 наукових робіт.

           Науковими товариствами, об’єднаннями, відділеннями БМАНУМ для участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у цьому році підготовлено  338  науково-дослідницьких робіт у 12 наукових відділеннях та  у 48 секціях. У день конкурсу 10 та 11  лютого з’явилось 310  учасників, що складає 92 %. 

 Особливостями  конкурсу є те, що  8  слухачів   подали по дві наукові роботи. Один слухач Княгніцький Віктор, учень 11 класу Чернівецького ліцею №4 підготовив три наукових роботи у двох секціях математики та у відділенні технічних наук. Наймолодші учасники цьогорічного конкурсу –  25  учнів  8 класу.

Наукове відділення хімії та біології представляє у цьому році 83 роботи у 13  секціях. Наукове відділення історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства –  134  наукових робіт в 15 секціях.  Наукове відділення математики, фізики, астрономії, економіки, комп’ютерних та технічних наук – 50 робіт у 11 секціях.  Наукове відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – 71наукову роботу в 9 секціях.

Проведений захід ще раз підтвердив, що основними завданнями його є: реалізація здібностей талановитих учнів, підвищення їх інтересу до поглибленого вивчення навчальних дисциплін, раннє виявлення навичок дослідницької роботи, залучення науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти  до активної роботи щодо формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя – майбутньої інтелектуальної еліти України.

Фотогалерея

foto
Міжнародний день числа Пі
Всi фото more

Опитування

Щоб на вашу думку потрібно змінити в навчальному процесі Малої академії?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН