Костишин Максим

Повернутись

У 2021/2022 н.р. зайняв ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт. Тема дослідницького проєкту: «Створення інтерактивного сайту курсу з вивчення мови програмування Python».

Науковий керівник: Фратавчан Валерій Григорович доцент  кафедри МПУІК Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ імені Ю.Федьковича та Лазнікова Наталія Павлівна – учитель інформатики.

У 2022/2023 н.р. зайняв ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт з науковою роботою на тему:« Створення онлайн конструктору курсів та навчальної платформи»

Науковий керівник: Фратавчан В.Г. - доцент кафедри математичних проблем управління і кібернетики Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ імені Ю.Федьковича, кандидат фізико-математичних наук.

У 2023/2024 н.р. зайняв ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт з науковою роботою на тему:«Дослідження інерційного руху тіл в повітряному середовищі»

Науковий керівник: Фратавчан В. Г., доцент кафедри МПУіК ННІФТКН Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, к.ф.-м.н.

Міжнародний конкурс INOVA (09.2023)

26–29 вересня у м. Загреб (Хорватія) пройшло Міжнародне інноваційне шоу INOVA. Учні МАН привезли зі змагання комплект нагород, показавши міжнародному журі, як досліджують шумопоглинання дерев, моделюють дистанційний бойовий модуль, створюють онлайн-конструктор курсів і навчальну платформу. 

Від Буковинської Малої академії наук представляв свою розробку Костишин Максим з Чернівецького ліцею № 5 «Оріяна» (керівник: доцент кафедри МПУіК інституту фізико-технічних та комп'ютерних наук ЧНУ ім. Ю.Федьковича Фратавчан В.Г.). Він розробив онлайн-конструктор курсів та навчальної платформи. Його сайт дає змогу всім охочим створювати власні курси чи отримувати знання з доступних курсів повністю безкоштовно. Максим виборов срібну медаль. Вітаємо його і бажаємо нових досягнень

 

 

Фотогалерея

foto
ВИПУСК БМАНУМ-2024
Всi фото more

Опитування

Щоб на вашу думку потрібно змінити в навчальному процесі Малої академії?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН