В БМАНУМ відбувся психологічний тренінг для учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, присвячений темі "Стресостійкість під час публічних виступів"

prev next

10 квітня 2024 року учасники ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  отримали унікальну можливість зміцнити свої психологічні ресурси та навчитися ефективно керувати стресом на спеціальному тренінгу з психологом, викладачем БМАНУМ Наталією Царенко, який відбувся на базі Наукової бібліотеки Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича.

Тренінг, присвячений темі "Стресостійкість", проводився під керівництвом досвідченого психолога і педагога, яка ділилася з учасниками корисними практичними порадами та стратегіями для подолання стресових ситуацій. "На сьогоднішній день стрес є невід'ємною частиною нашого життя, особливо в умовах навчання та підготовки до важливих заходів, таких як конкурс-захист. Однак вміння ефективно керувати стресом може значно покращити якість життя та досягнення успіху в будь-якій сфері", - зауважила психолог тренінгу.

Учасники тренінгу активно взяли участь у вправах та дискусіях, спрямованих на розвиток основних компетенцій стресостійкості, таких як підвищення самосвідомості, емоційного інтелекту та навичок релаксації.

"Цей тренінг допоміг мені поглянути на стрес з іншого ракурсу та зрозуміти, як ефективно керувати своїми емоціями в стресових ситуаціях. Я впевнений, що отримані знання та навички допоможуть мені не лише під час конкурсу-захисту, але й у моєму подальшому житті", - поділився один з учасників.

Такі тренінги стають важливою складовою підготовки учасників ІІІ етапу конкурсу-захисту до подолання викликів під час захисту і презентації свого науково-дослідницького проєкту та досягнення успіху в майбутньому.

Фотогалерея

foto
Краєзнавча конференція «Буковинський край очима юних науковців» згуртувала юних дослідників
Всi фото more

Опитування

Щоб на вашу думку потрібно змінити в навчальному процесі Малої академії?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН