На базі Кіцманської районної гімназії проведено обласний семінар БМАНУМ
Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на 2016/2017 навчальний рік та з метою подальшого вдосконалення організації науково-дослідницької роботи учнів-членів наукових товариств та об'єднань 20 жовтня 2016 року на базі Кіцманської гімназії відбувся обласний семінар Буковинської Малої академії наук учнівської молоді з проблеми «Науково-методичні аспекти проведення польових досліджень у сучасній школі».
У роботі семінару взяли участь: Сакрієр Оксана - начальник управління освіти і науки Департаменту, Равлюк Руслана - начальник відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації, Тріска Марія - директор Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, Костащук Іван - доцент ЧНУ імені Юрія Федьковича, кандидат географічних наук, керівник наукового відділення наук про Землю, методисти районних та міських методичних кабінетів, які відповідають за роботу з обдарованою учнівською молоддю, методисти БМАНУМ, науково-педагогічні працівники Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, працівники ІППОЧО.
У своєму виступі Cакрієр Оксана Леонідівна наголосила на місії Нової української школи, основне завдання якої – допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками. Начальник управління освіти і науки Департаменту оцінила високий рівень підготовки БМАНУМ та Кіцманської районної гімназії до обласного семінару (директор – Гешко В.І.).
Директор БМАНУМ Тріска Марія Костянтинівна розкрила роль інтеграції навчальної та науково-дослідницької діяльності у БМАНУМ для підтримки обдарованих дітей Чернівецької області.
Костащук Іван Іванович, доцент ЧНУ імені Юрія Федьковича, кандидат географічних наук на високому науково-методичному рівні провів майстер-клас на тему «Польові дослідження як основа написання учнівських наукових робіт». Звіт та фрагменти засідань відділень учнівського наукового об'єднання «Олімп» Кіцманської районної гімназії викликали зацікавленість в усіх присутніх. Учні гімназії також продемонстрували свої мистецькі таланти.
Учасники семінару отримали методичний посібник «Науково-методичні аспекти проведення польових досліджень у сучасній школі», інформаційні матеріали з досвіду роботи Кіцманської районної гімназії та друковані видання БМАНУМ.
За результатами семінару підготовлено методи