Відбулася урочиста академія з нагоди посвяти в учні-члени БМАНУМ

prev next

8 жовтня 2014 року, в Мармуровій залі Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича відбулася урочиста академія – посвята в учні-члени Буковинської Малої академії наук учнівської молоді -2014.

У заході взяли участь: президент Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, проректор з наукової роботи Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича – Олександр Ушенко; почесний президент Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, доктор біологічних наук, професор, радник ректора – Степан Костишин; головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Оксана Сакрієр; директор Буковинської Малої академії наук учнівської молоді – Марія Тріски; декани факультетів, керівники наукових відділень Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, викладачі ЧНУ ім. Юрія Федьковича та Чернівецького державного медичного університету; керівники Чернівецького обласного інституту післядипломної освіти та позашкільних навчальних закладів, представники закладів освіти області та учні-слухачі БМАНУМ.

Відкрив урочисте зібрання президент БМАНУМ Олександр Ушенко, який зауважив, що Буковинська Мала академія упродовж всіх років існування залишається на високому рівні, а її слухачі добиваються вагомих результатів.

У своєму зверненні до першокурсників БМАНУМ Олександр Григорович наголосив: «Викладачі та науковці Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича дуже серйозно відносяться до роботи з вами. І це не банальна фраза – це справді так.

Під час навчання в Малій академії, потенціал кожного з вас буде примножуватися і розвиватися. Ми на вас дивимося як на стратегічний резерв не тільки освітньої та наукової галузі Буковини, а й країни загалом».

Оксана Сакрієр передала вітання від директора Департаменту освіти і науки Оксани Палійчук, а також відзначила, – «У вас велика місія – бути гідними учнями, патріотами, гуманними особистостями. Переконана, що в цій залі зібралися найрозумніші, найталановитіші учні, які в подальшому будуть прославляти своїх попередників.

На вашому шляху будуть зустрічатися труднощі, і це нормально, адже це життя.

Та ви ніколи, ніколи не здавайтеся. Як говорив відомий політичний діяч Вінстон Черчилль: «Успіх недовговічний, поразка – не фатальна, мужність продовжувати – ось що має значення».

Директор Буковинської Малої академії наук Марія Тріска привітала бманівців і висловила переконання, що в майбутньому вони стануть гордістю для своїх батьків, педагогів і всього буковинського краю.

Марія Костянтинівна вручила посвідчення слухачів БМАНУМ керівникам наукових відділень.

Від імені керівників наукових відділень учнів привітала кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича Світлана Герегова, яка зауважила, що робота в Малій академії повинна бути спрямована не тільки на наукову діяльність, а й на єдність і процвітання нашої держави.

Перед першокурсниками також виступила випускниця Буковинської Малої академії наук учнівської молоді 2014 року, переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2013/2014н.р., нагороджена Президентською стипендією, сьогодні – студентка Буковинського державного медичного університету Анастасія Гоян.

Всіх бманівців благословив отець Микола.

Фотогалерея

foto
Посвята в слухачі БМАНУМ - 2021
Всi фото more

Опитування

Щоб на вашу думку потрібно змінити в навчальному процесі Малої академії?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН