Україна єдина: «Схід і Захід разом!»

prev next

6 жовтня 2014 року, на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, відбулась зустріч юних слухачів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України із учнями Буковинської МАНУМ у рамках акції «Схід і Захід разом!».

З вітальним словом до присутніх звернулась Тягло Наталія Василівна, директор Комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради, яка сердечно привітала присутніх, а також подарувала символ єднання - тарілку, що розписана петриківським розписом.
Також привітала присутніх директор Комунального обласного позашкільного навчального закладу «Буковинська мала академія наук учнівської молоді» Тріска Марія Костянтинівна, яка зазначила: «Ми щиро вітаємо вас на теренах Буковинського краю і дуже сподіваємось, що місто Чернівці вас зачарує своєю красою, а жителі - привітністю». Слухачі БМАНУМ подарували гостям духмяний каравай та вишиваний рушник.
Світлана Герегова, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України ЧНУ імені Ю.Федьковича також привітала гостей, побажала їм плідної праці, а також ознайомила Дніпропетровчан із досягненнями юних слухачів БМАНУМ.
Як вияв символу дружби і єднання Сходу і Заходу учні здійснили обмін нашийними хусточками з емблемою Дніпропетровського відділення Малої академії наук України та Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.
Знаково, що саме у цей складний для нашої країни час юні науковці, учні-члени Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, приймали у себе в гостях делегацію слухачів з міста Дніпропетровськ. 19 учасників навчально-дослідницької історичної експедиції разом з директором Дніпропетровської МАНУМ Тягло Тетяною Василівною з 6 по 10 жовтня ознайомляться з найкращими історичними та культурними пам’ятками нашого Буковинського краю. У програмі – екскурсія по місту Чернівці, поїздки до Хотинської та Кам’янець-Подільської фортець, туристичний похід у буковинські Карпати. Усе це допоможе нашим гостям на власні очі побачити і більше дізнатися про перлину західної України – Чернівецьку область.

Фотогалерея

foto
Посвята в слухачі БМАНУМ - 2021
Всi фото more

Опитування

Щоб на вашу думку потрібно змінити в навчальному процесі Малої академії?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН