Стартувала обласна профільна школа для обдарованих дітей «Інтелект Буковини»

prev next
Сьогодні відбулося урочисте відкриття обласної профільної школи для обдарованих учнів «Інтелект Буковини» на базі Комунального закладу «Вижницька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука». 
 
Школа «Інтелект Буковини» об’єднує навколо себе найобдарованіших дітей краю, призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та переможців олімпіад  (ІІ, ІІІ та ІV етапи). На базі школи учасники мають прекрасну можливість поспілкуватися з провідними науковцями Буковини, поглибити власні знання з різних предметів, відвідати пізнавальні екскурсії та поспілкуватись з однолітками з різних закладів освіти Буковини.
 
Ірина Ісопенко, заступник директора Департаменту освіти і науки, привітала всіх учасників літньої профільної школи та передала вітання від директора Департаменту освіти і науки Оксани Палійчук.
 
«Сьогодні стартує єдина в Україні обласна профільна школа для обдарованих дітей «Інтелект Буковини», яка вже втретє проводиться у нас на Буковині. Бути обдарованим не так легко. Успіх приходить до тих, хто працює над собою, а своєю сумлінною працею Ви підтверджуєте, що обдарована молодь – майбутнє кожної нації. Результат Вашого успіху - це велика титанічна праця над собою, підтримка Ваших батьків, вчителів, тренерів. Тут Ви одна велика інтелектуальна сім’я, яка об’єднана однією метою, жагою до нових знань та нових відкриттів.  Тому бажаю, щоб ця літня профільна школа об’єднала Вас посмішкою, новими ідеями та стала наступним кроком до Вашого особистісного зростання», - зазначила Ірина Юліанівна. 
 
Впродовж 14 днів  90 обдарованих школярів з усієї Буковини мають можливість оздоровитись,  цікаво відпочити та відвідати навчальні заняття з математики, фізики, хімії та біології. 
 

Фотогалерея

foto
Посвята в слухачі БМАНУМ - 2021
Всi фото more

Опитування

Щоб на вашу думку потрібно змінити в навчальному процесі Малої академії?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН