СВІТОВІ ОСВІТНІ ТРЕНДИ: СТВОРЕННЯ ТВОРЧОГО СЕРЕДОВИЩА STEAM-НАВЧАННЯ Фахівці НЦ «МАНУ» взяли участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

prev next

25–27 березня науковці Національного центру «Мала академія наук України» взяли участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Світові освітні тренди: створення творчого середовища STEAM-навчання». Співорганізатором події став НЦ «МАНУ» спільно з Навчально-науковим інститутом неперервної освіти НПУ імені Михайла Драгоманова та іншими установами й організаціями.

Експерти НЦ поділилися своїми напрацюваннями у сфері спеціалізованої освіти наукового спрямування та реалізації STEM-підходу в освіті. Так, кандидат педагогічних наук Ігор Чернецький представив технології проведення сучасного уроку фізики в STEAM-середовищі, зокрема з використанням сенсорів смартфону та мобільних додатків для вимірювання фізичних величин.

Етапи виконання навчального STEM-проєкту – від інженерного дизайну до стартапу – розкрила докторка педагогічних наук Ірина Сліпухіна.

Про особливості, створення й реалізацію спеціальних програм наукової освіти для обдарованих дітей йшлося у виступі кандидатки педагогічних наук Наталії Поліхун.

Кандидатка біологічних наук Жанна Білик провела аналіз етапів уроку біології та основ здоров’я з використанням STEM-підходу на прикладі методичних розробок, створених у НЦ «МАНУ», і розповіла про застосування мобільних додатків для визначення рослин.

Своєю чергою, докторка фізико-математичних наук Катерина Терлецька презентувала інноваційні технології навчання математики на основі головоломок.

Загалом у роботі конференції взяли участь понад 200 науковців та освітян з Німеччини, Словаччини, Польщі, Ізраїлю й України.

28.03.21

Фотогалерея

foto
На засіданні Президії БМАНУМ обговорено новий формат Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2020/2021н.р.
Всi фото more

Опитування

Щоб на вашу думку потрібно змінити в навчальному процесі Малої академії?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН