Освітній проект «IT-школа Samsung»: майбутнє талантовитих дітей

Мета проекту - безкоштовне навчання школярів старших класів основам розробки додатків під операційну систему Android.

Компанія "Samsung Electronics Україна" реалізувала освітній проект "ІТ-школа Samsung" та подовжила раніше підписаний меморандум про співпрацю з Міністерством освіти і науки України та Інститутом модернізації змісту освіти на 2017-2019 роки.

Мета проекту - безкоштовне навчання школярів старших класів основам розробки додатків під операційну систему Android. Підписаний меморандум підтверджує наміри розширити географію проекту в 2017-2019 навчальних роках, надавши доступ до навчання більшій кількості учнів в інших містах України.

Як "працював" проект? Всі бажаючі - учні 7-11 класів, повинні були пройти спеціальне вступне тестування для зарахування на курс. Цього року заявки подали близько 200 учнів. Всього за 2016-2017 рік сертифікати про успішне закінчення проекту "ІТ-школа Samsung" отримали 22 випускники. Заняття проходили на базі Русанівського та природничо-наукового ліцеїв №145 протягом всього навчального року.

Одинадцять юних випускників навчального курсу особисто представили розроблені ними програми під час заходу в Міністерстві освіти і науки України. Треба відзначити, що всі додатки були цікаві за задумом і реалізовані на високому рівні. Більш того, були представлені різні напрямки програмних продуктів - від ігор до навчальних програм і мессенжерів. Гості заходу могли самостійно протестувати додатки на гаджетах і поспілкуватися з розробниками.

Коментуючи проект, Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки України, зазначив, що для успішного навчання потрібні 3 складові: комп'ютерна техніка, професійні викладачі та мотивовані учні. А для досягнення висот - талант і постійна робота. Але навіть найважча праця буде у задоволення, якщо займатися улюбленою справою.

Джей Сул Ю, президент "Samsung Electronics Україна", додав, що мета проекту "IT-школа Samsung" - надати молодому поколінню доступ до IT-освіті і допомогти розкрити свій потенціал."

Програма проекту "IT-школа Samsung" розрахована на один навчальний рік, який складається з 6 основних модулів. У неї входять основи програмування на мові Java і С, об'єктно-орієнтоване програмування на мові Java під Android, основи інформаційної безпеки, введення в системи управління базами даних на прикладі SQLite, а також введення у World Wide Web.

Залучення школярів до сучасних IT-технологій - найважливіший напрям у вирішенні завдань, поставлених перед українською системою освіти. "IT-школа Samsung" - один з перших успішно реалізованих проектів!

Джерело: https://dt.ua

Фотогалерея

foto
Відзначено найкращих юних інтелектуалів Буковини та їх наставників
Всi фото more

Опитування

Щоб на вашу думку потрібно змінити в навчальному процесі Малої академії?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН