Відзначено найкращих юних інтелектуалів Буковини та їх наставників

"Своєчасно знайти, виховати й розвинути задатки і
здібності у своїх вихованців, своєчасно розпізнати в
кожному його покликання – це завдання стає тепер
найголовнішим у системі навчально-виховного процесу"
(В. О. Сухомлинський)
 
У 2017/2018 н.р. команда Чернівецької області здобула 70 перемог всеукраїнського та міжнародного рівнів, з них: 32 - в учнівських олімпіадах з навчальних предметів, 20 - конкурсах учнівської та студентської молоді, 18 - конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт. З них отримали учні 12 дипломів І ступеня, 17 – ІІ ступеня,   41 -  ІІІ ступеня. 
Розпорядженням обласної державної адміністрації від 11.06.2018 №537-р «Про затвердження Порядку виплати разових грошових винагород у 2018 році переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів та педагогічним працівникам», вперше визначено розміри разових виплат і для учнів- переможців і для їх наставників : за І місце – 4000 грн, за ІІ – 3000 грн, за ІІІ – 2000 грн.
Сьогодні в друге в області відзначено разовою грошовою винагородою 61 учня-переможця учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсів учнівської та студентської молоді, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт всеукраїнського та міжнародного рівнів та вперше 67 педагогічних працівників, які здійснювали їх підготовку.
Привітали юну еліту, вчителів, науковців,тренерів Олександр Фищук, голова обласної державної адміністрації, Іван Мунтян, голова обласної ради, Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки.
Особливо варто відзначити тих інтелектуалів, які здобули декілька перемог : Качура Артура, учня 11 класу гімназії № 5 Чернівецької міської ради, який здобув три призових місця на IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії та на ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
7 переможців інтелектуальних змагань підтвердили свій високий рівень знань та здобули перемогу у двох конкурсах (Олексишин Олексій, Веремчук Микола, Цепілова Олександра, учні ліцею № 1 Чернівецької міської ради; Навольський Владислав, учень гімназії № 4 Чернівецької міської ради; Рудніцький Олександр, учень Верхньостановецького ЗЗСО Кіцманського району; Волкова Анна, учениця ліцею № 3 Чернівецької міської ради; Мінтянська Альона, учениця Глибоцької гімназії). 
Кращі з них отримуватимуть стипендію Президента України. За результатами  минулого року таку стипендію  отримують 18 переможців з Чернівецької області.
Стипендіатом Президента України у 2018 році визначено Кошурбу Анастасію Григорівну, ученицю 9 класу Кіцманської районної гімназії, яка стала абсолютним переможцем VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка. 
Високу результативність на Всеукраїнських інтелектуальних змаганнях забезпечили 67 педагогів-наставників. Окремі з них підготували декількох переможців, зокрема, Стратійчук Олег Анатолійович, учитель астрономії гімназії № 5 Чернівецької міської ради є тренером трьох переможців. 
По два переможці IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та  ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт підготували 9 педагогів (Костащук Іван Іванович, викладач Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, доцент кафедри географії України та регіоналістики  Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат географічних наук, Сумарюк Михайло Ілліч, викладач  Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, доцент Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидат фізико-математичних наук, Поп’юк Яна Анатоліївна, викладач  Буковинської Малої академії наук учнівської молоді,  аспірант кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Лукащук Ярослава Онисимівна, учитель географії гімназії № 4, Провальська Галина Михайлівна, учитель французької мови гімназії № 3, Марченко Ольга Миколаївна, учитель фізики ліцею № 1, Олексієвич Наталія Любомирівна, учитель фізики та астрономії гімназії № 5 Чернівецької міської ради, Кирчу Олена Семенівна, учитель румунської мови Карапчівського ліцею Глибоцького району. Шевчук-Довга Людмила Федорівна, учитель української мови і літератури Данковецького НВК Хотинського району, яка підготувала двох переможців VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка).
Свій особистий внесок у підготовку переможців зробили ветеран педагогічної праці, Тіщенко Михайло Григорович та приватний підприємець Туркевич Едвард Йозефович. 
 
Довідково. Започатковано разові грошові виплати обласної державної адміністрації у 2016/2017 н.р. Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та нагороджено 58 переможців учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсів учнівської та студентської молоді, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт всеукраїнського та міжнародного рівнів (за І місце – 4000 грн, за ІІ – 3000 грн, за ІІІ – 2000 грн.).
 
 

Фотогалерея

foto
Відзначено найкращих юних інтелектуалів Буковини та їх наставників
Всi фото more

Опитування

Щоб на вашу думку потрібно змінити в навчальному процесі Малої академії?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН