Цікава зустріч в рамках проекту «Наука в особистостях»

prev next

31 жовтня 2019 рокувідбулася  зустріч слухачів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді з видатним науковцем Боруком Сергієм Дмитровичем в рамках проекту «Наука в особистостях». Учні разом із вчителями НВК «Берегометської гімназії» Граб Валентиною Дмитрівною та  Мельничук Марією Орестівною завітали доІнституту біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Під час  зустрічі  Сергій Дмитрович Борук,  фахівець в галузі досліджень хімії, а віднедавна доктор технічних наук,   ознайомив слухачів із власним науковим досвідом, розповів про розвиток хімії на сьогодні та про переваги навчання у Чернівецькому національному університеті імені Ю. Федьковича. Науковець провів лабораторну роботу на тему «Визначення твердості води». Слухачі БМАНУМ більше дізналися про роботу кафедри хімічного аналізу, експертизи та безпеки харчової продукції, як осередку наукової діяльності та про досягнення випускників кафедри.

29 листопада 2018 року  Борук С. Д. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 21.06.01 – екологічна безпека на тему «Розвиток наукових основ створення екологічно прийнятних дисперсних палив для енергогенеруючих підприємств України».

Колектив Буковинської Малої академії наук учнівської молоді щиро вітає науковця із цією важливою подією та бажає творчих здобутків на нелегкій науковій ниві.

 Зустрічі в рамках проекту «Наука в особистостях» мотивують учнівську молодь до  написання науково-дослідницьких робіт, розширюють горизонти сучасного світу професій .

  Методист          Денис М.М.

Фотогалерея

foto
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань 2020 р
Всi фото more

Опитування

Щоб на вашу думку потрібно змінити в навчальному процесі Малої академії?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН