Перемоги слухачів БМАНУМ у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту підтвердили високий науковий потенціал Буковини

prev next

З 02 по 06 травня 2019 року у Малій академії наук  України  панувала особлива атмосфера, оскільки саме в ці дні  проходив фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України – вдруге в новому форматі! Учасники прожили  5 днів,  насичених непростими випробуваннями та надзвичайно цікавими подіями.

Чернівецьку область цьогоріч представляли 42 учасники.  23 з них вибороли призові місця, що складає 55% від загальної кількості.     

Особливостями конкурсу стали  три перемоги Волкової Анни, учениці 11 класу Чернівецької гімназії №2, та успішний виступ Головацької  Яни, учениці 9 класу Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілю, яка отримала максимальні 100 балів у секції «Теоретична фізика».

За цікаві наукові дослідження, високий рівень контрольних робіт та захист своїх наукових розвідок дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів отримали:

Волкова Анна Романівна, учениця 11 класу Чернівецької гімназії №2 (Імісце у секції «Загальна біологія» наукового відділення хімії та біології);

Головацька Яна Володимирівна, учениця 9 класу Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів (І місце у секції«Теоретична фізика» наукового відділення фізики та астрономії);

Ліщинський Максим Костянтинович,  учень 11 класу Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів (ІІмісце у секції  «Технологічні процеси та перспективні технології» наукового відділення технічних наук);

Міліхін Ілля Микитович, учень 11 класу Чернівецької гімназії №2 (ІІ місце у секції «Філософія» наукового відділення  філософії та суспільствознавства);

Фотій Юрій  Олександрович, учень 11 класу Чернівецької гімназії №2 (ІІ місце у секції «Соціологія» наукового відділення  філософії та суспільствознавства);

Рудніцький Олександр Михайлович, учень 11 класу Верхньостанівецького ЗНЗ Кіцманського району (ІІ місце у секції «Гідрологія» наукового відділення наук про Землю);

Корчинська Софія Ігорівна, учениця 10 класу Кельменецького ліцею - опорного закладу     (ІІ місце у секції «Українська мова»  наукового відділення мовознавства);

Горошкевич Сергій Сергійович, учень 11 класу Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів (ІІмісце у секції «Математика» наукового відділення математики);

Цепілова Олександра Дмитрівна, учениця 10 класу Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів (ІІмісце у секції «Математичне моделювання» наукового відділення математики);

Митряк Марія Анатоліївна, учениця 11 класу Рукшинської ЗОШ І-ІІІ ст. Рукшинської сільської ради (ІІ місце в у секції «Геологія, геохімія та мінералогія» наукового відділення наук про Землю);

Волкова Анна Романівна, учениця 11 класу Чернівецької гімназії №2 (ІІІ місце у секції «Селекція та генетика» наукового відділення хімії та біології)

Волкова Анна Романівна, учениця 11 класу Чернівецької гімназії №2 (ІІІ місце у секції «Зоологія, ботаніка» наукового відділення хімії та біології)

Борейко Олексій Сергійович, учень 11 класу  Чернівецького ліцею №3 медичного профілю (ІІІ місце у секції «Хімія» наукового відділення хімії та біології);

Сливка Катерина Володимирівна, учениця 10 класу Чернівецької гімназії №2 (ІІІ місце у секції «Валеологія» наукового відділення хімії та біології);

Чифурко Ігор Тарасович, учень 11 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст.  №4 (ІІІ місце у секції «Біологія людини» наукового відділення хімії та біології);

Олейнич Даниїл Романович, учень 11 класу Чернівецького ліцею №3 медичного профілю (ІІІ місце у секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування» наукового відділення екології та аграрних наук);

Цибульська Ольга Василівна, учениця 9 класу Білоусівський НВК Сокирянського  району (ІІІ місце у секції «Агрономія» наукового відділення екології та аграрних наук);

Рябов Кирил Сергійович, учень 11 класу Чернівецької СЗОШ І- ІІІ ст.  №6  (ІІІ місце у секції «Комп’ютерні системи та мережі» наукового відділення комп’ютерних наук);

Сливка Павло Андрійович,  учень 10 класу Чернівецького ліцею №1математичного та економічного профілів  (ІІІ місце у секції  «Експериментальна фізика» наукового відділення фізики та астрономії);

Гусан Дмитро Іванович, учень 11 класу Чернівецького ліцею № 1 математичного та економічного профілів (ІІІмісце у секції «Прикладна математика» наукового відділення математики);

Ілаш Вікторія Олегівна, учениця 11 класу Кельменецького ліцею - опорного закладу  (ІІІ місце у секції «Журналістика» наукового відділення  філософії та суспільствознавства);

Воротняк Каріна Іванівна, учениця 11 класу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (ІІІ місце у секції  «Етнологія» наукового відділення історії);

Москалюк Микита Олександрович, учень 10 класу Чернівецької гімназії №3 (ІІІ місце у секції «Літературна творчість»  наукового відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства).

         Ці дні однозначно запам’ятаються як конкурсантам, так і їхнім наставникам через насиченість, яскравість та емоційність.

Вітаємо наукових керівників, директорів  та  педагогів закладів освіти області за якісну підготовку переможців та учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

 

 

Фотогалерея

foto
Обдарована молодь – майбутнє кожної нації
Всi фото more

Опитування

Щоб на вашу думку потрібно змінити в навчальному процесі Малої академії?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН